Nakliye politikası

SİPARİŞ DÜZENLENİYOR:

Lütfen siparişinizin işlenmesi için 2 gün bekleyin. Siparişinizin yolda olduğunu bildirmek için 24 saat içinde bir e-posta bekleyin!


YEREL TESLİMAT

Ödeme sırasında adresinizi girin ve gemi seçeneğini seçin. "Gönderiye devam et" düğmesini tıklayın. Mağazamızın Bursa içi adreslere teslimatı mevcuttur. Ödeme sırasında yerel teslimat seçeneği görünmüyorsa, siparişiniz yerel teslimat için uygun değildir.


Yurtiçi Kargo ile Türkiye içi ücretsiz gönderim sağlıyoruz. Sistemdeki siparişler 2 gün içerisinde kargo firmasına teslim edilmektedir. Kargo tesliminden sonra Türkiye'nin her yerine 3 iş günü içerisinde teslimat yapılır. Siparişiniz teslimata hazır olduğunda, gerçek zamanlı takip bilgilerini içeren bir e-posta alacaksınız.


​ULUSLARARASI NAKLİYE:


Uluslararası Kargo hizmetimiz dünya çapında mevcuttur. Kargo hizmetindeki fiyat değişikliği ödeme bölümünde müşteri tarafından görülebilir. Siparişiniz sistemimize girdiğinde ürün 1 gün içerisinde hazır hale gelir ve 3 gün içerisinde kargo firmasına teslim edilir. Kargo firmamız siparişlerinizi 15 gün içerisinde teslim etmekle yükümlüdür.


Başka sorunuz varsa, lütfen bizimle info@laplacefit.com adresinden iletişime geçmekten çekinmeyin.